Sencor SCM 3033RD

Pripoj. cez autokonektor 12 V
Príkon
35 W

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• Dávam kladné hodnotenie i napriek tomu, že mne tento typ chladničky nevyhovuje (ale chyba je na mojej strane, potreboval som chladničku na dlhú cestu viac ako 8 hodín) - ak to potrebuje niekto iba na 2 - 3 hodinky tak podľa mňa OK

• pri cestovaní veľmi som spokojná

• Super chladnička, bez plastového obalu. Je oveľa skladnejšia a pritom priestranná. Chladenie je primerané danému typu chladničky.

odporúčam

Objem
32 l
Pripoj. cez autokonektor 12 V
Príkon
35 W

AUTOCHLADNIČKA SCM 3033RD

Popis produktu:

Pre použitie v aute (napájanie 12 V)

Pre napájanie 230 V je možné dokúpiť adaptér Sencor (model Y50)

Objem 32 l

So zatvoreným vekom sa zmestí až šesť 1,5l PET fliaš + dve 1l PET fľaše

Chladí až o 15 °C pod okolitú teplotu

Tri praktické postranné kapsy

Možnosť uloženia napájacieho kábla v kapse

Nastaviteľná dĺžka popruhov pre pohodlné prenášanie

Jednoduché zloženie tašky do veľkosti 40 x 38 x 14 cm

Na externom sklade , dodanie 2-5 dní

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• pri cestovaní veľmi som spokojná

odporúčam

• s chladničkou sme spokojní

s výrobkom som spokojná

• , zakúpené v M-elektro