Sencor SCM 1025

Hĺbka
2.8 cm
Chladiaci účinok
20 °C

Autochladnička - SENCOR SCM 1025 (20L): autochladnička Sencor je perfektným spoločníkom na dlhé cesty autom alebo pri autokempingu pre použitie v aute (napájanie 12 V) pre napájanie 230 V je možné dokúpiť adaptér Sencor (model Y50)

ABS monitor chráni autobatériu pred úplným vybitím (v prípade nutnosti vypne autochladničku) objem 20 l so zatvoreným vekom sa zmestí až šesť 1L PET fliaš alebo štyri 1L + dve 2L PET fľaše chladí až o 20 °C pod okolitú teplotu odnímateľné veko bezpečný systém zatvárania - veko je možné otvoriť len za predpokladu, že je rukoväť sklopená skladovanie napájacieho kábla vo veku autochladničky dvojitý ventilačný systém kvalitná izolácia: polyuretanová pena + cycklopentán

Technické parametre:

• farba: modrá
  • príkon: 47 W
  • dĺžka 12 V kábla: 2,3 m
  • rozmery (š × v × h): 39 × 42 × 28 cm
  • hmotnosť: 4,1 kg

• Super

Chladničku sme si kúpili na dovolenku. Miesto vyzdvihnutia mi vyhovovalo, pretože pracujem v centre mesta ako poslíček na bicykli. Predajcovia boli ochotní a milí, dokonca mi pomohli umiestniť chladničku na moju tašku.

• vykon chladenia
    • ticha
    • nic
    • Ľahký a veľmi chladivý
    • Žiadna zástrčka 220V

Veľký úložný priestor a dostatočné chladiace znalosti. 20 stupňov chladnejšie. Int vonkajšia teplota

• , zakúpené v TPD.sk

• Môže sa používať dvoma spôsobmi. Medzi tradičnými správami a správami z cigaretových zapaľovačov. Pre mňa je v aute nevyhnutný. Môžem ju len odporučiť, pretože sa do nej zmestí veľa vecí a udržiava veľmi nízku teplotu, pričom ventilátor pracuje ticho.
    • Nezaznamenal som žiadne nevýhody! ☺ Ďakujem!!☺

Bohužiaľ, v zime ho v supermarkete nedostanete. Náhodou som sa pozrel na túto stránku a bol som veľmi rád, že som ju našiel a že bola dodaná tak rýchlo! ☺

• Plní svoju úlohu.
    • Nemám skúsenosti.

Podľa opisu.

• Reklama sa týkala zariadenia, ktoré možno pripojiť k elektrickej sieti! Ale nedali mi adaptér konvertora!

Teplé leto

• Pracuje podľa špecifikácie.
    • Potraviny môžu zostať chladné po celý čas, dokonca aj v teplejšom aute.
    • Žiadne nie sú.
    • Prijatie bolo trochu komplikované.

Na prepravu potravín som potreboval chladničku. Obed pre rodinu.

• V nepretržitej prevádzke udržuje príjemný chlad. Je vhodné ho používať spolu s ľadovým obkladom, aby sa predĺžila účinnosť ľadového obkladu.
    • Sama o sebe sa veľmi ťažko ochladzuje a jej obsah, a aby sa udržala správna teplota, musí byť neustále v prevádzke a kondenzačná voda sa musí monitorovať a občas vypúšťať.

Ideálny na dovolenku, ľahko sa balí. 220V AC-> 12V DC konvertor ho robí ideálnym ako mini izbový chladič.

• dobre chladí
    • ochrana proti vybitiu batérie