Najnovšie recenzie zo sekcie Prenosné chladničky

Indel B E26 12/230V EEI

Indel B E26 12/230V EEI

Pridané: 27. júla 2014

• možnosť napájania 12V aj 220V
  • veľký objem v prakticom formáte
  • slušný výkon
  • funkcia boost
  • možno trochu slabší výkon než som očakával, ale zatiaľ sme ju nevyskúšali na dlhšiu trasu

Hľadali sme chladničku na dovolenku, keďže musíme brať stravu pre malú dcérku. Napájanie aj na 220V umožní používať aj v hoteli ak tam nie je bežná chladnička a navyše je užitočná pri domácich oslavách, keď je normálna chladnička preplnená.

Jednoducho výborná vec za primeranú cenu.

CAMPINGAZ Classic 36L

CAMPINGAZ Classic 36L

Pridané: 27. júla 2014

• Veľká
  • Nefunkcny motoriek

Krátka životnosť chladničky zhorel motorcek po krátkej dobe. Poslane na reklamáciu vrátilo sa spať ako opravené. Chvíľku išlo a zas ten istý problém zhorel motorcek. Uvidíme ako dopadne druha reklamácia.

Sencor SCM 3033RD

Sencor SCM 3033RD

Pridané: 25. júla 2014

(naposledy upravené 25. júla 2014)

Zakúpený v MALL.SK

• Super chladnička, bez plastového obalu. Je oveľa skladnejšia a pritom priestranná. Chladenie je primerané danému typu chladničky.

odporúčam

Overený zákazník OKAY.sk Overený zákazník

Pridané: 24. júla 2014

Zakúpený v OKAY.sk

• zatial chladi, ma velký objem, ide ticho
  • priecka v chladnicke nesedi dobre ale tu nebudem pouzivat
  • novsi model ma priecku uz aj s chladenim

mam ju par dni a zatial chladi dobre,,,,doporucujem

Sencor SCM 1025

Sencor SCM 1025

Pridané: 18. júla 2014

Zakúpený v Alza.sk

• Chladiaci výkon je postačujúci, objem takisto. Dobrá veľkosť do kufra auta.
  • Súčasťou balenia nie je adaptér na 220 V. Ale to mi až tak veľmi neprekáža.

Odporúčam.

Pridané: 15. júla 2014

• Ľahká a skladná.

Som spokojný lebo chladnička pri nepoužívaní nezaberie veľa miesta a je dobre skladná.

Pridané: 13. júla 2014

Zakúpený v MALL.SK

• Chladnička sa dá poskladať ak je to potrebné
  • Je z dobrého materiálu
  • Dostatočne dlhý napájací kábel
  • Popruhy na nosenie
  • Chladnička je o niečo väčšia, má obsah 33 litrov, oproti bežným 24 alebo 26 litrovým výrobkom
  • Nič, možno len to, že by niekedy bolo vhodné ak by bola chladnička zvnútra silnejšie vystužená, spevnená, napríklad ak je treba pri prevoze v aute chladničku popruhom upevniť, aby sa nepoškodili chladené potraviny

dobrý výrobok za dobrú cenu

CAMPINGAZ ICETIME 30 L

Sencor SCM 3125

Sencor SCM 3125

Pridané: 4. júla 2014

• designe.
  • chladí tak ako je uvedené
  • príslušenstvo

Výrobok odporúčam,som s ním spokojný

Klarstein Mini Taverna 4 l, zelená

Klarstein Mini Taverna 4 l, zelená

Overený zákazník Famtastic! Overený zákazník

Pridané: 3. júla 2014

Zakúpený v Famtastic!

• vesela farba a retro desing, adapter do auta aj do klasickej zástrčky v byte
  • rychlo sa ošúchala predna klučka.. kedže ide len o pokoveny plast

vtipny darček

Pridané: 2. júla 2014

(naposledy upravené 2. júla 2014)

Zakúpený v MALL.SK

• 1. Vnútorný objem využiteľného priestoru na prevoz potravín/nápojov vďaka chladeniu aj ohrievaniu nezmenšovaný o mraziace/ohrievacie náplne.
  • 2. Možnosť zapojenia na 220V v budovách aj 12V v aute umožňuje udržiavanie prevážanej náplne v požadovanom stave (chladná/zmrazená/teplá).
  • 3. Vynikajúce pre cesty na dovolenku alebo na akýkoľvek výlet.

3. Univerzálny produkt umožňujúci ako chladenie, tak aj ohrievanie resp. udržiavanie oboch stavov potravín/nápojov.
4. Vynikajúce pre cesty na dovolenku alebo na akýkoľvek výlet.
Produkt funguje tak, ako som si predstavoval. Pre našu rodinu je to mimoriadne využiteľný produkt pre každé cestovanie/výlet/dovolenku. Využívam ho aj pri samostatných pracovných cestách, keďže si so sebou nosievam v sklenených fľašiach čistú vodu na pitie (nechcem "špinavé" minerálky alebo stolové vody, predávané v plastových fľašiach). Cena zodpovedá kvalite a funkčnosti výrobku. V momente kúpy bola na neho ešte aj zľavová akcia. Naviac som ho kúpil cez spoločnosť, ktorá je obchodným partnerom a preto som z nákupu získal, naviac, nejaké (reálne) peniaze späť. Odporúčam bez výhrad.

ADLER CR 93

ADLER CR 93

Overený zákazník oconline.sk Overený zákazník

Pridané: 30. júna 2014

Zakúpený v oconline.sk

• vyzera super, kable maju svoje miesto-zatvaraju sa na vrchu autochladnicky do krytu , obsahuje aj pripojku do zastrcky nie len do auta, este sme ho nepouzili v terene...pravdaze je velka zmestia sa do nej nastojato flase...viac neviem napisat :)

Pridané: 28. júna 2014

• dobry pomer cena/vykon
  • spratna v porovnani s kompresorovymi chladnickami
  • prenosna ako chladiaci box na plaz a pod.
  • kvalita spracovania, pouzitych plastov a tesnenia ma s ohladom na cenovu kategoriu a vyrobcu celkom pozitivne prekvapila
  • slaby chladiaci vykon, co je dane pouzitou technologiou. Pokial nemate potraviny predchladene, tak to mozete mat pustene na ceste do Chorvatska celu cestu a schladi vam to par stupnov max. Malokto si to uvedomuje, ale ked je max. vykon dimenzovany na vyrobenie rozdielu 20°C, tak to znamena, ze ak bude vonku 35°C, v chladnicke bude prinajlepsom 15°C, realne skor 20°C. A to je podla mna nepouzitelne.
  • v noci je normalny rezim hlucny, EKO rezim zase velmi slabo chladi. Tie rezimy su prakticky len otacky ventilatora, ale o to prave ide, pretoze chladi len pliesok (peltierov system) a chladny vzduch od neho treba odvadzat. Ventilator je malicky, takze ide na vysokych otackach
  • spominane plastove flase - niekolko druhov 1,5l mineralok sa na stojaka zmesti, zavisi od vysky flase. Ma to taky vyrez vo veku na flasu. 2l sa nevojde ani s tym vyrezom.
  • vysoka spotreba energie v porovnani v kompresorovou chladnickou, v energetickej efektivite je to absolutny prepadak

Typicka dovolenkova situacia- vonku kazdodenne dobre vyse 30°C, v noci klesne na 25°C. Pri normalnom rezime to schladi pivo na cca. 15°C, pri EKO na 20°C a viac. Na cestu, kde ste mali noc predtym vsetko v mrazaku a este aj mineralku davate do chladnicky v tuhom skupenstve to staci, ale na viac sa tato technologia uz nezmoze. Kto chce poriadnu chladnicku na cesty, ruky prec od tychto termoelektrickych plastovych hraciek, ja som svoju predal hned po navrate z dovolenky. Kompresorova chladnicka sice stoji niekolkokrat viac, ale kto chodi na dovolenky, dlhe cesty alebo rad kempuje, ten si ju nedokaze vynachvalit. Je to uplne ina liga. Na rozdiel od termoelektrickej chladnicky Vam kompresor teple potraviny z benzinky nielenze vychladi, ale aj rovno zmrazi, ak to potrebujete. A to pri takmer polovicnej spotrebe elektriny.

Nakolko pri kupe vyrobkov v prvom rade chcem, aby fungovali a splnali svoj ucel kvalitne a nezradili ma a az v druhom rade sa pozeram na to, kde kupit vyhodnejsie a ako usetrit, kupu akejkolvek termoelektrickej chladnicky, mozno len s vynimkou malej a praktickej Waeco Tropicool, ktora taha s rozdielom k 30°C, neodporucam a kazdemu, kto chce mat na dovolenke pekne vychladene pivo a chce, aby kura doslo na Makarsku rovnako zmrazene, ako bolo rano v Bratislava, odporucam kompresorovu chladnicku. Posluzi k spokojnosti kopu rokov a zvladne mnozstvo dovoleniek pri ktorych nebudete nadavat ako chora vrana na to, ze ste setrili.

Guzzanti GZ 24A

Guzzanti GZ 24A

Pridané: 24. júna 2014

Zakúpený v MALL.SK

• Správna veľkosť.Praktická vnútorná mriežka.
  • Zatiaľ nemá.

Chladí aj ohrieva. Správna výška-zmestí sa do nej PET fľaša.Praktická vnútorná mriežka.

Ardes TK 45

Ardes TK 45

Pridané: 24. júna 2014

super

Overený zákazník golias.sk Overený zákazník

Pridané: 23. júna 2014

Zakúpený v golias.sk

• Chladi dobre.

Dobry vyrobok za dobru cenu. Zatial som spokojny.

Pridané: 19. júna 2014

• veľkosť, jedna z mála chladničiek o veľkosti viac ako 30L
  • možnosť 12V/230V
  • víko nemožno úplne otvoriť, prekáža rúčka pre ťahanie
  • víko nie je zaistené rúčkou, mechanizmus je voľný
  • rúčka pre ťahanie a rúčka pre nosenie narážajú do seba
  • elektrický kábel zavadzia manipulácii s rúčkou
  • nie je blokovaná možnosť prepnúť na 12V pri pripojení na 230V
  • hrozí strata káblov, nemajú odkladací priestor

hľadal som veľkú chladničku s objemom nad 30L s možnosťou použitia v aute (12V) a na hoteli (230V). Výrobok ma navyše zaujal tým, že má kolieska pre ľahké premiestnenie.
Bohužiaľ od výborného nápadu k dobrej realizácii je krok, ktorý výrobca neurobil
- rúčka pre ťahanie po kolieskach a rúčka pre nosenie narážajú do seba, takže nie je možné rúčku pre nosenie úplne sklopiť a zaistiť tak víko
- na víku je síce vytvorené vybranie pre rúčku avšak vôbec nekorešponduje s rúčkou a jej veľkosťou a tak sa víko nedá vyklopiť do otvorenej polohy aby sa dala vybrať z chladničky napr. veľká fľaša
- pri pripojení k napájaniu sa musí vybrať správny kábel a tento je zastrčený veľmi neprakticky zboku víka v mieste kde sa víko otvára. Kábel zavadzia pri každom otváraní víka a nedovoľuje odistiť a zaistiť víko
- káble sú voľne pohodené, nie je možné ich nikde uložiť takže hrozí ich strata. navyše je potrebné prepínačom navoliť či je napájanie pripojené k 12V alebo 230V, netuším čo by sa stalo pri napojení na zásuvku 230V a prepnutí prepínača do polohy 12V
- pri okolitej teplote 23°C teplota v prázdnej zapnutej chladnničke po 10 hodinách zapnutia bola ca 14°C teda rozdiel o 9°C nie 15°C.

CLATRONIC KB 3538

Pridané: 12. júna 2014

Pridané: 20. mája 2014

• možnosť napájania na 220 V
  • zmestia sa len 2 ks 1,5L flaše na výšku

do auta ako stvorené na cesty k moru a na chatu

Zobrazujem 421 - 440 zo 500 recenzií 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25